За підтримкою звернулися до міських владців представники малого та середнього бізнесу міста Черкас. Вони скаржаться, що на них посилився тиск з боку контролюючих органів.

Останні законодавчі ініціативи, приміром, щодо обов’язкового запровадження касових апаратів для платників єдиного податку, призведуть до закриття половини малих підприємств і зростання вартості товарів для населення. Про це представники малого та середнього бізнесу розповіли під час зустрічі з міським головою Анатолієм Бондаренком та його заступниками.

«Ми просимо міську владу стати посередником між підприємцями та контролюючими органами, щоб припинилися жорсткі перевірки. У законодавстві нині відбувається багато змін, з деякими з них ми не погоджуємося, проводимо акції протесту у столиці та на місцях. Чергова акція протесту підприємців у Києві запланована на 18 березня», – розповіла підприємиця Ірина Ткаченко.

«Малі та середні підприємства сплачують значну частину податків до міського бюджету. За рік до черкаської казни від них надходить більше 400 млн грн. Ці кошти ми спрямовуємо на розвиток міської інфраструктури: ремонт доріг, шкіл, садочків, лікарень. Тож міська влада не може залишатися осторонь проблем підприємців», – сказав міський голова Анатолій Бондаренко і додав, що нещодавно Черкаська міська влада вже ухвалила звернення до керівництва країни на підтримку малого та середнього бізнесу.

Заступник міського голови, депутат обласної ради Юрій Ботнар запропонував підприємцям ініціювати ухвалення відповідного звернення і на сесії Черкаської обласної ради.

«Ми зацікавлені, щоб у нинішні складні часи підприємці залишалися і працювали у Черкасах», – зазначив Юрій Ботнар.

За підсумком обговорень, було вирішено найближчим часом провести розширену нараду-семінар за участю підприємців, представників контролюючих органів та міської влади, на якій представники бізнесу могли б отримати вичерпні відповіді на запитання щодо змін у законодавстві, яке регламентує їхню діяльність.

Від admin

Коментарі закриті.