За підсумками січня 2020 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем 2019 р. становив 101,6%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 38,5%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 22,5%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – на 9,1%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 3,3%, добувна промисловість та розроблення кар’єрів – на 2,4%.

Водночас спостерігався спад обсягів виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів на 33,0%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 11,1%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 3,8%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 2,3%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 1,3%.

Від admin

Коментарі закриті.