Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко виступив на захист місцевих підприємців від тиску контролюючих органів. З відповідною заявою він виступив у місцевих ЗМІ, зокрема на сайт «Про головне» та на власній сторінці у Фейсбук.

Понад 400 черкаських підприємців звернулися до Анатолія Бондаренка з проханням звернутися до Держпраці, Деражавної податкової служби, Держспоживслужби та ДСНС з вимогою недопущення тиску на бізнес з боку контролюючих органів, перевищення повноважень ними під час перевірок та унеможливлення корупційної складової, оскільки від цього залежить демографічна (еміграція економічно-активного населення) та економічна ситуація міста.

 «Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» міський голова представляє територіальну громаду міста у відносинах із державними органами, установами і організаціями незалежно від форм власності. Крім того, політсила «Батьківщина», представником якої Ви є, підписала Меморандум щодо збереження та розвитку спрощеної системи оподаткування. Ми глибоко стурбовані можливим тиском на бізнес з боку контролюючих органів під приводом виконання постанови Кабінету міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» №1132 від 04.12.2019 р., що містить значні корупційні ризики», – йдеться у зверненні підприємців.

Анатолій Бондаренко підтримує підприємців та вимагає від правоохоронних та контролюючих органів припинити цькувати малий та середній бізнес.

«Я думав, що з приходом нової влади зміняться підходи щодо взаємодії між владою та бізнесом. Проте нині ми бачимо зовсім іншу картину», – зауважив Анатолій Бондаренко.

Він наголосив, що підприємці працюють на наповнення міського бюджету.

«Ми, міська влада, будемо захищати бюджет м.Черкаси спільно з нашими бізнесменами і будемо відстоювати їхні права, використовуючи усі доступні законні методи», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Від admin

Коментарі закриті.