По всій Україні триває процес реформування державних органів виконавчої влади, не є виключенням і Черкаська районна державна адміністрація. Фахівці районної філії обласного центру зайнятості оперативно реагують на ситуацію та організовують попередню роботу з працівниками, які вже попередженні про звільнення. Фахівцями філії систематично проводяться виїзні семінари, презентації послуг служби зайнятості, особисті співбесіди з вивільнюваними громадянами.

Про це інформують у Черкаській районній філії обласного центру зайнятості.

Під час пошуку роботи переважну роль відіграє власна активна позиція людини. Так Наталія Черепенко – головний спеціаліст Управління агропромислового розвитку Черкаської державної адміністрації вирішила скористатись можливістю фахової допомоги. Тому звернулась на особистий прийом до фахівця з профорієнтації для визначення пріоритетів подальшого працевлаштування.

У процесі спілкування з профконсультантом Оленою Сербіною жінка дізналася, що її освіта ветеринара є затребуваною на ринку праці. Проте, подальший розвиток в цій галузі вимагає саме практичних навичок, яких у Наталії недостатньо.

«У роботі з такими клієнтами важливо підкріпити їх самооцінку, звернути увагу на сильні сторони та на те, з чим варто попрацювати», – підкреслила Олена Сербіна.

Жінці запропонували пройти профорієнтаційне тестування для визначення професійних інтересів і цінностей, інтелектуальних професійно-значущих якостей та психологічних особливостей. Результати тестування підтвердили, що робота за фахом – цілком вдалий варіант професійної реалізації для клієнтки. Спільно з фахівцем Наталія відкоригувала резюме, щоб бути готовою до спілкування з роботодавцями.

Кар’єрний радник Марина Тарасенко запропонувала Наталії кілька підходящих вакансій: ветеринарного фельдшера, лікаря ветеринарної медицини та організувала співбесіди з роботодавцями.

У результаті проведених зустрічей Наталія, ще до звільнення, отримала позитивний результат на співбесіді у роботодавця та пройшла медогляд. І вже з 13 січня жінка працевлаштована на посаду провідного лікаря ветеринарної медицини до Черкаської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності та харчових продуктів та захисту споживачів. Наразі, жінка із задоволенням працює та впевнено дивиться в майбутнє.

Від admin

Коментарі закриті.