На території колишнього Монастирищенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату розташована міська їдальня, в якій дешево та смачно можуть пообідати жителі та гості міста. Страви, що пропонують у меню, доступні кожному. Тут можна замовити комплексний обід приблизно за 30 гривень.

Про це інформує газета “Ділова пропозиція”.

Меню складається з різноманітного асортименту страв домашнього приготування – це перші страви, гарніри, м’ясні та рибні страви, салати, компот, чай, кава, випічка. За бажанням, всі страви можна взяти з собою.

В приміщенні їдальні створені комфортні умови праці для працівників та перебування відвідувачів. Є тут у наявності необхідне технологічне обладнання, зал для приготування їжі, затишні обідні зали, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам, зроблений сучасний ремонт та створена затишна атмосфера.

В їдальні працюють кваліфіковані, привітні працівники з багаторічним досвідом роботи, які дійсно можуть приготувати обід смачним. Схвальні відгуки гостей тому підтвердження. Працівники їдальні гостинно запрошують відвідати заклад і переконатись особисто в якісному обслуговуванні та смачній їжі.

Час роботи закладу – з 12:00 до 14:00 години щодня, крім суботи та неділі.

Від admin

Коментарі закриті.