ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відзначає 5-річчя з дня заснування. З нагоди цієї події “Економіка сьогодення” взяла інтерв”ю у керівника громадської спілки Євгенія Глєбова.

Пане Євгенію, Ви представляєте досить відому на Черкащині громадську спілку «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», яка цими днями святкує свої 5 років від заснування. Ще 5 років потому ми познайомилися з Вами на хвилі буремним подій «Революції Гідності» і саме тоді під час відкриття Агенції був присутній надзвичайно потужний бомонд, починаючи від голови ода, керівників правоохоронних органів та виконавчої ланки влади області, Народних депутатів України, керівників підприємств та підприємців. Скажіть будь ласка, з чим було пов’язана необхідність створення такої організації та яку мету Ви собі при цьому ставили?

Так дійсно, спілка створювалась на тлі ще гарячих подій, коли було зрозуміло, що країні вкрай потрібні зміни, а держава нездатна була це зробити. Саме тому громадськість взяла на себе відповідальність реформувати країну зсередини. Агенція дійсно створилась, як своєрідний виклик державі від суспільства. З ким би ми не співпрацювали, чи з депутатами з різних фракцій і партій чи з посадовцями, ми ніколи не дивились на їх партійні кольори, якщо людина патріот, то ми працювали спільно на загальну користь. Наша мета була довести, що ми всі такі різні можемо об’єднатись і дійсно досягти результатів. Чи в боротьбі з корупцією, чиновницьким та суддівським свавіллям чи то в боротьбі з браконьєрством.

Пане Євгенію, чи досягли Ви своєї мети? Ми знаємо, що Ваша спілка чи не єдина, яка працює в різних напрямках – боротьба з корупцією, вирішення екологічних проблем, залучення інвестиції, юридичні консультації, енергоефективність, сприяння патріотичному вихованню  та інше. Тож, як на Вашу думку, наскільки Ваша робота є корисною?

Так, саме завдяки якісно сформованій команді нам вдалося зробити дійсно багато корисного. Знаєте, ми ніколи не приписували собі чужі перемоги, але ми були просто вимушені брати на себе роботу, з якою держава не справлялась. До прикладу, з понад 200 створених громадських організацій Черкащини наразі дійсно дієві організації можна перерахувати на пальцях однієї руки. Тому, ми горді з того, що наша громадська спілка є флагманом громадського руху на Черкащині і до нашої фахової думки дослуховуються у провладних кабінетах.

Пане Євгенію, тож у чому Ваш секрет успіху?

За великим рахунком як такого секрету немає. По-перше, ніколи не потрібно боятися брати на себе відповідальність, а по-друге, всі наші справи пов’язані і формуються навколо  лише одного українського слова – єднання. В єдності наша сила і тільки об’єднавшись ми зможемо створити  краще суспільство для наших дітей. Спочатку робота має бути направлена на користь людей і лиш на останок для себе.

 

Від admin

Коментарі закриті.