Нещодавно у Лисянській  районній філії Черкаського обласного центру зайнятості на замовлення роботодавця ТОВ «Торгівельна компанія «Економ плюс» відбувся ярмарок вакансій. Про це повідомляє Лисянська  районна філія обласного центру зайнятості.

Підприємство знаходиться в місті Запоріжжя, проте має мережу магазинів самообслуговування з продажу продовольчих товарів і в інших регіонах України.

Маючи за мету відкрити новий магазин в смт. Лисянка, представник роботодавця звернувся до районної філії за допомогою в підборі персоналу на вакантні посади керуючого магазином, продавців продовольчих товарів, охоронників, вантажника та ін.

У заході взяли участь 15 пошукачів роботи, а також директор Лисянської районної філії Володимир Висотенко, представник ТОВ «ТК «Економ плюс» Руслан Земляний, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Сокирко та фахівець з профорієнтації Олексій Михайлов.

За словами Володимира Висотенка, для маленької Лисянки відкриття нового магазину, де передбачається створення більше 10 нових робочих місць, значне надбання:

«Ми зацікавлені і готові до приходу таких роботодавців на місцевий ринок праці. У свою чергу, ми докладемо всіх зусиль, щоб задовольнити потреби, як роботодавця, так і наших клієнтів, які звернулись за пошуком роботи».

У ході зустрічі роботодавець презентував своє підприємство, ознайомив з його структурою та стратегією розвитку бізнесу, детально зупинився на кожній із запропонованих вакансій.

Після презентації та відповідей на запитання учасників, Руслан Земляний провів індивідуальні співбесіди з претендентами на вільні місця, ознайомив їх з умовами праці та  соціальними  гарантіями, охарактеризував  рівень заробітної плати.

Запрошення на роботу під час  ярмарку вакансій отримали 10 осіб.

Від admin

Коментарі закриті.