Технологічні лінії виробництва, дотримання високих стандартів якості та упровадження новацій – таким має бути виробництво ХХІ століття. Одне з таких діє на Золотоніщині. ТОВ ПП «Еконія» спеціалізується на виготовленні питної води та дитячого харчування, інформує пресслужба облдержадміністрації.

Підприємство працює в Золотоноші з 1996 року. У  березні 2009 року тут запустили найсучасніше в Україні виробництв мінеральної води та дитячого харчування. «Малятко», «Аквуля», «Йодо», «Divo voda» – продукцію цих марок від «Еконії» знають та цінують чимало сподивачів.

Проектна потужність заводу сягає майже 40 мільйонів літрів води за рік. Рідина проходить 10-ти рівневу систему очистки. На підприємстві діє два спеціалізовані цехи. Працюють тут понад 200 осіб.

– «Еконія» з-поміж тих підприємств, що роблять ставку на новації та технологічність у виробничому процесі, – каже заступник очільника області Дмитро Ляшов. – Важливо, що керівництво також створює умови для розвитку своїх працівників. Між тим, обговорили й про підтримку бізнесу на Черкащині, його виходу з тіні. Йдеться не тільки про великий гравців, а й про малий та середній бізнес. Ми на обласному рівні декларуємо не тільки важливість співпраці й підтримки наших підприємців, а робимо реальні кроки до цього. Зокрема й у спрощенні бюрократичних процедур. Але про це – згодом.

Від admin

Коментарі закриті.