Черкаський громадський діяч, керівник Агенції підтримки підприємництва та інвестицій Євгеній Глєбов планує здійснити бізнес-поїздку до Об”єднаних Арабських Еміратів. З якою метою, і які контракти планує привезти зі Сходу, про це він розповів Економіка сьогодення.

Євгеній, не минуло і пів року як ви знову збираєтесь їхати на Близькій Схід. Чому Ви прийняли таке рішення і що ви запланували цього разу?

Дійсно за тиждень планую відбути  у відрядження в ОАЕ та Саудівську Аравію з метою пошуку нових партнерів та нових ринків збуту для вітчизняних товарів саме в цих арабських країнах.

В попередніх поїздках я здобув значний досвід ділових перемовин з арабами, а крім того добре зрозумів саме їх ментальну складову. Тому, на моє переконання, ця поїздка буде перспективною навіть з точки зору популяризації Черкаської області та українського бренду в цілому.

За Вашими дописами і публікаціями у соціальних мережах складається враження що ви працюєте в різних напрямках. До прикладу, це і культурний обмін та виступи українських артистів. Тож, чи чекати нам новин у цьому напрямку?

Дійсно, ми як громадська організація Агенція підтримки підприємництва та інвестицій, не обмежуємо себе конкретною галуззю виробництва чи надання послуг,  бо наша головна мета – підтримувати бізнес не залежно від його напрямку. Головне, щоб цей бізнес створював реальні робочі місця, був соціально-відповідальним, сплачував податки й зарплати без “конвертів” та мав бажання диверсифікувати свій бізнес.

Тому, крім просування українських товарів ми маємо намір просувати і різного роду культурні та туристичні послуги. Так, цього разу  на запрошення арабського партнера я запланував взяти участь у виставці  -Saudi Entertainment and Amusement (SEA) expo. Виставка пропонує ідеальну платформу для провідних виробників і постачальників розважальних, туристичних продуктів і послуг для ведення бізнесу з інвесторами, дистриб’юторами, державними чиновниками, власниками торгових центрів. До речі, це також чудова нагода популяризувати українських артистів та українського бренду як такого.

Знаєте, коли б кожний чиновник із закордонних поїздок привозив не тільки сувеніри і враження, а й нові контракти та інвесторів, тоді б український бренд був би пізнаваний та популярний.

Що ж, пане Євгенію, Ви займаєтесь дійсно корисною справою, тож хочемо побажати Вам сміливих рішень та вдалих перемовин, і обов’язково чекаємо на нову зустріч.

Від admin

Коментарі закриті.