Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється систематична робота щодо поліпшення умов праці та організації безпечної роботи у відповідності до Закону України «Про охорону праці» та нормативно-правових актів з охорони праці.

Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Так, у 2019 році на охорону праці держлісгоспами області було заплановано використання коштів на суму 1,8 млн грн, фактично витрачено – 2 млн грн і в середньому показник по управлінню складає 1200 грн на одного працюючого.

Розподіл коштів на охорону праці за статтями витрат у 2019 році складає:

– на придбання спецодягу та засоби індивідуального захисту витрачено 613 тис. грн;

– на навчання працюючих – 723 тис. грн;

– на проведення медоглядів – 260 тис. грн;

– на проведення основних фондів у відповідність з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці – 402 тис. грн.

«У 2019 році в лісгоспах були проведені щорічні навчання та перевірка знань з охорони праці робітникам по двадцятигодинній програмі. Загалом же навчання та перевірка знань посадових осіб держлісгоспів управління проводиться згідно плану-графіку в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства. Так, у 2019 році  46 працівників пройшли навчання», – зазначає завідувач сектору лісосировинних ресурсів та охорони праці управління Павло Сидорук.

Службами охорони праці лісгоспів та обласного управління минулоріч було проведено 402 перевірки стану охорони праці у підрозділах. За результатами перевірок налагоджений контроль за усуненням виявлених недоліків.

Випадків виробничого травмування працюючих, ДТП з транспортними засобами лісгоспів та випадків виникнення пожеж будівель і споруд у 2019 році не було.

Від admin

Коментарі закриті.