До Управління інспектування звернулось КП «Черкаська служба чистоти» щодо невідповідності оплати за обслуговування суб’єктів господарювання, що належать ФОП Лисак С.В. Про це повідомив начальник управління інспектування Станіслав Коломієць, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

«Даний підприємець не сплачував у повному обсязі за вивезення сміття з власних торгових кіосків. Однакова ситуація по цілому ряду об’єктів: площа, що вказана в договорах, і яка фактично прибирається КП, більша, ніж та, за яку оплачує ФОП. Подекуди фактична площа на 20 м кв більша(!) ніж та, за обслуговування якої сплачують», – пояснив Коломієць.

В зв’язку з цим КП «Черкаська служба чистоти» готує позов до суду щодо сплати коштів і повернення заборгованості. Для уточнення розрахунків КП спільно з Управлінням інспектування сьогодні здійснило перевірку кіосків ФОП Лисак С.В. за адресами:
– перехрестя вул. Припортова-Гагаріна та вул. Гетьмана Сагайдачного (фактично 20 м кв, а сплачують за 2);
– перехрестя проспекту Хіміків та вул. Самійла Кішки (фактично 20, а платять за 3);
– вул. Тараскова, 16;
– вул. Руставі, 13;
– вул. Сумгаїтська, 24;
– вул. Хрещатик, 188
– вул. Смілянська, 78
– перехрестя вул. Сергія Амброса і вул. Нижня Горова.

«Крім того, деякі із цих тимчасових споруд не мають паспортів прив’язки – відповідно, вже у найближчий час постане питання про їх демонтаж», – підкреслив начальник управління інспектування.

Від admin

Коментарі закриті.