У минулому році послуги обласної служби зайнятості отримували майже 2,9 тис. безробітних осіб з інвалідністю. Про це інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням обласної служби зайнятості, становила 813 осіб.

Кількість громадян з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 491 особу.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у 2019 році проходило  274 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримала 2831 безробітна особа з інвалідністю.

 У 2019 році кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 6,1%, у порівнянні із 2018 роком, та становила 1027 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла у півтори рази, у порівнянні із 2018 роком, та становила 74 одиниці.

Від admin

Коментарі закриті.