На останньому засіданні сесії обласної ради ухвалили обласний бюджет Черкаської області на наступний рік. Збалансований за доходами й видатками він становить майже 3 млрд грн. Бюджет – соціально-орієнтовний, адже понад 60% передбачено на утримання соціально-культурної сфери.

Про це повідомила пресслужба Черкаської облдержадміністрації.

Порівняно з попереднім роком обсяг бюджету зменшено на 4,2 млрд грн або майже на 60% за рахунок передачі на Міністерство соціальної політики України виплати пільг та субсидій населенню, допомог сім’ям з дітьми та малозабезпеченим сім’ям, зменшення обсягу додаткової дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, а також медичної субвенції у зв’язку із переходом із 01.04.2020 ряду обласних медичних закладів на фінансування з Національної служби здоров’я України, – зазначає директорка Департаменту фінансів Черкаської ОДА Наталія Кравченко.

За її словами, розвиткова складова бюджету містить субвенцію з держбюджету на утримання та розвиток доріг і дорожньої інфраструктури, передбачено кошти на фінансування природоохоронних проектів та заходів, на співфінансування проектів Державного фонду регіонального розвитку. А ще за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток системи екстреної медичної допомоги спрямують 47,5 млн грн. Окремо варто сказати за підтримку програми «Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові». На це передбачили 12 млн грн.

Від admin

Коментарі закриті.