Робота – це невід’ємна частина людського життя, адже ми коли працюємо, то розвиваємось, самовдосконалюємось, розширюємо свої знання, знаходимо друзів, заробляємо кошти на свої потреби. Таку роботу прагнув знайти і маньківчанин Олександр Мізін, тому і звернувся за допомогою до районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Олександр вже мав професійно-технічну освіту за спеціальністю слюсар, але за професією не працював. Деякий період був підсобним робітником, згодом працював охоронцем.

Кар’єрний радник районної філії порадив чоловіку пройти  професійну перепідготовку та здобути нову професію, що є актуальною на цей час. Тому вже невдовзі Олександр розпочав навчання за спеціальністю «Машиніст (кочегар) котельні» в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України».

Закінчивши навчання та здобувши необхідні теоретичні і практичні знання, безробітний був працевлаштований на КНП «Маньківська центральна районна лікарня».

«Якщо людина cтавить перед cобою мету знайти роботу, вона завжди її доcягне, не зважаючи на вік чи відcутніcть відповідної оcвіти. Cлужба зайнятоcті завжди допоможе цілеcпрямованій людині подолати вcі перешкоди. Адже, робота це, вcе ж таки, більше ніж засіб іcнування», – зазначає директорка Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Галина Гаврилюк.

Про це інформує Маньківська районна філія обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.