За підсумками січня–листопада 2019 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–листопадом 2018 р. становив 99,9%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 17,9%, виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 17,8%, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 10,1%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – на 5,6%.

Водночас спостерігався спад обсягів на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 9,8%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 7,3%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,7%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 4,1%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 1,0%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 0,4%.

Від admin

Коментарі закриті.