Конкурс щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладному (депозитному) рахунку відбувся у Черкаській міській раді. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.
Розмістити на депозитному рахунку у 2020 році Черкаська міська рада планує 50 млн.грн.

Взяти участь у конкурсі могли банки, у яких 75% і більше статутного капіталу належить державі: «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Приватбанк» та «Укргазбанк».
Бажання позмагатися за розміщення бюджетних коштів на депозити цьогоріч виявили три фінансові установи: «Укрексімбанк», «Приватбанк» та «Укргазбанк». За результатами конкурсу переможцем стала філія акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України». Цей банк запропонував найвищий відсоток за депозитом: 12,05% річних.
«Розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку Черкаська міська рада здійснює вже багато років поспіль. Це дозволяє залучати до бюджету додаткові фінансові ресурси. У 2019 році Черкаси розміщували кошти на депозиті у «Укргазбанку» під 16,3%», – розповіла директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

Від admin

Коментарі закриті.