Питання працевлаштування осіб з особливими потреба завжди в пріоритеті Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, адже трудова діяльність для людей з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей.

Для такої категорії осіб, фахівці філії проводять засідання «круглих» столів, дні відкритих дверей, ярмарки вакансій, засідання клубів «Знаю. Вмію. Можу».

Завдяки оперативності фахівців філії, з початку року було працевлаштовано 30 громадян з особливими потребами. Яскравим прикладом є життєва історія Олександра Підручного, який звернувся до служби зайнятості в жовтні минулого року. Будучи колишнім військовослужбовцем, маючи статус учасника АТО та інваліда війни, Олександру було важко визначитися з перспективами свого працевлаштування.

Завдяки проведеному профдіагностичному тестуванню, фахівцям вдалося з’ясувати, що Олександр має професійну направленість: людина-техніка. Тому ідеальним варіантом виявилося перенавчання за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Успішно здавши екзамени та пройшовши виробничу практику, чоловік був працевлаштований на посаду електрика до ДП «Златодар», де й працює сьогодні.

«Цілеспрямованість та віра в свої сили – шлях до самореалізації. Люди з особливими потребами можуть ефективно працювати. У них варто повчитися наполегливості в досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди», – впевнена директорка філії Людмила Павліченко.

Від admin

Коментарі закриті.