16 грудня представники черкаської «Батьківщини» взяли участь у всеукраїнській масштабній мирній акції на захист сільськогосподарської землі.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, партійці разом із фермерами, одноосібниками і простими сільськими жителями вийшли на акцію протесту у районі села Піщане, що на Золотоніщині.

Мітингувальники вимагали зняти з розгляду законопроєкти, які відкривають можливість розпродажу сільськогосподарської землі, оголосити референдум щодо питання обігу земель, а також продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі на 3 роки.

До акції долучилися аграрії Городищенського, Смілянського, Кам’янського, Чорнобаївського, Черкаського, Драбівського, Золотоніського районів, агрофірма «Маяк».

«Запропоновані законопроєкти – це знищення малого та середнього аграрного бізнесу. Це лобіювання розвитку агрохолдингів і латифундистів в Україні. Вони найперші у цьому зацікавлені. Я часто спілкуюся з фермерами, простими сільськими людьми і знаю, що 80% людей виступають проти продажу сільськогосподарської землі. Уже навіть бідні сільські пенсіонери, які  небагато живуть, зрозуміли, що продавши свою землю вони втратять все», – зауважив Віктор Гончаренко, депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини», фермер, перший віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників.

Він також наголосив, що насправді законопроєкти, які сьогодні пропонують – це позиція здачі України, її національних інтересів.

Від admin

Коментарі закриті.