4 грудня 2019 року відбулася зустріч голови Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара та головного виконавчого директора lifecell Ісмета Язиджи. Учасники зустрічі обговорили плани щодо подальшого розгортання 4G-покриття в регіоні та впровадження спільних smart-проектів у Черкаській області. Також під час заходу було підписано Декларативну угоду про співпрацю.

За останні кілька місяців lifecell суттєво покращив зв’язок у Черкаській області, встановивши додаткові базові станції у 15 населених пунктах області (Черкаського, Уманського, Христинівського, Золотоніського, Городищенського, Чигиринського, Канівського, Монастирищенського, Звенигородського, Жашківського, Тальнівського, Шполянського та Кам’янського районів) та на автошляху Черкаси-Умань. Також, ще у 31 населеному пункті 18 районів Черкаської області восени було запущено 4G.
Компанія lifecell планує не лише розширювати й мережу, а ще й сприяти реалізації smart-проектів у Черкаській області, які покращать рівень життя в регіоні завдяки використанню інноваційних технологій.
На зустрічі було підписано Декларативну угоду, яка визначає такі пріоритетні напрямки співпраці:
– розвиток інженерних рішень, у тому числі для транспортної інфраструктури у Черкаській області;
– розвиток  інструментів телемедицини для забезпечення доступу до медичних послуг жителів віддалених населених пунктів області;
– впровадження послуги MobileID;
– розвиток IoT-послуг для оптимізації роботи комунальних та промислових підприємств;
– впровадження систем сповіщення, в т.ч. інформування населення;
– збір та надання статистичних даних для оптимального планування туристичних та культурно-масових заходів в Черкаській області.
«Основними напрямами цієї угоди є реалізація проектів у сфері медицини, забезпечення мобільного покриття та якісного інтернет-зв’язку у віддалених регіонах області, розвиток інженерних рішень для транспортної інфраструктури. Наша спільна мета – реалізація концепції “Розумна область”і. Наразі розробляємо Стратегію розвитку Черкаської області на період 2021-2027 років із елементами смарт-спеціалізації. Маю сподівання, що підписання Угоди стане початком співробітництва, а пілотні проекти, впроваджені на Черкащині, будуть успішними та продемонструють результат», – сказав голова Черкаської ОДА Роман Боднар.
«Наші інвестиції в розгортання якісного покриття у регіоні сприяють впровадженню новітніх цифрових послуг у області, допомагають активно розвиватися промисловим та логістичним підприємствам, надають більші освітні можливості для молоді. Ми впевнені, що співпраця із ОДА допоможе нам спільно будувати розумну інфраструктуру області, яка зробить життя мешканців Черкащини комфортнішим», – прокоментував Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell.

Від admin

Коментарі закриті.