28 листопада цього року, здійснюючи рейдові перевірки, державними інспекторами виявлено факт незаконної рубки лінійних захисних насаджень в адмінмежах Ротмистрівської ОТГ Смілянського району, вздовж автодороги Умань-Сміла. Про це інформують у Державній екологічній інспекції Центрального округу.

«На гарячому» затримано трьох найнятих «горе-фермерами» осіб, які для незаконного розширення орних площ одного з місцевих фермерів, здійснювали вирубку дерев та спалювання порубкових решток. На момент приїзду інспекторів встигли зрізати 103 здорових дерева. Жодних документів, які б підтверджували законність даної вирубки, не надані, натомість чинився опір на законні дії держінспекторів.

Крім того, «на допомогу» у «боротьбі» з державними  інспекторами одразу ж прибули ще 6 осіб-«друзів» на 4 автівках. Під час сутички спеціалістами Інспекції була спроба зафіксувати відео даного випадку, проте засіб відеофіксації зловмисники пошкодили вирвавши його із рук інспектора та розбивши об асфальтне покриття. З приводу даного факту готовиться окрема заява про вчинення злочину «Опір представникові влади» та пошкодженню майна.

Під час огляду місця події було вилучено речові докази – знаряддя здійснення правопорушення (бензопилки).

Спеціалістами Держекоінспекції обраховано нанесені збитки лісовому господарству, загальна сума якої становить 109 тис. 370 грн.

Матеріали за даним фактом та знаряддя незаконного добування деревини передано до правоохоронних органів з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Від admin

Коментарі закриті.