Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просить структурні підрозділи міськради змінти підхід до нарахування тарифу за вивезеня великогабаритного сміття.

Про це він заявив на вранішній оперативній нараді, звернувшись до департаменту економіки і КП “Черкаська служба чистоти”, пише 18000.

– Я вивчив ситуацію із вивезенням великогабаритних відходів. Я все розумію, що ви вже хочете обкласти всіх жителів міста і прилеглих територій (тарифом, – ред.). Ви розповідали, що тариф буде 6,80, 5, потім 12, потім 12,80. Я все це розумів і це було обгрунтовано. Тепер би я хотів, щоб ви спільно з департаментом ЖКК напрацювали нову програму. Тому що люди, які ще не народилися і тільки народилися, пенсіонери, які побудували місто Черкаси і не виносять (сміття, – ред.) – вони не повинні платити, – сказав Бондаренко.

Він також зазначив, що почувається “крайнім”, як і його заступниця, кураторка комунальної галузі Людмила Бордунос, у тому, що люди вимушені платити за вивезення великогабаритного сміття.

– Звичайно, виконком голосує за все, що ви обгрунтовано подаєте. Я б хотів, щоб так, як ви цей тариф придумали, так ви зараз привели його до нормального вигляду. Підготувати програму, компенсацію комунальному підприємству, інше щось, але далі так терпіти ніхто не буде. Ви повинні встати, сказати: да, ми хотіли поправити фінансовий стан комунального підприємства “Черкаська служба чистоти”, от ми так бачили всю цю історію, як в інших містах, а воно вийшло трошки не так. Треба чесно казати людям, – сказав мер Черкас.

Він також зазначив, що сьогодні замість підготовки до наради був вимушений вислуховувати скарги людей щодо тарифу.

Директор департаменту ЖКК Олександр Яценко зазначив, що вже готує програму, яка має зняти напругу.

– Працюємо над цим питанням. Плануємо виключити малозабезпечених, дітей, думаємо також по пенсіонерах, – сказав Яценко.

Від admin

Коментарі закриті.