У рамках модернізації діяльності служби зайнятості та з метою надання комплексної допомоги з інформаційно-консультаційного супроводження фізичних осіб-підприємців, на базах Черкаського, Уманського міських та Смілянського міськрайонного центрах зайнятості працюють консалтингові центри з безкоштовної підтримки підприємців початківців.

На безоплатній основі надаються консультації з інформаційних, фінансових, юридичних, кадрових та інших питань, що виникають при веденні бізнесу. До роботи в Консалтингових центрах залучаються кваліфіковані фахівці різних компетентних органів, у т.ч. ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, Управління пенсійного фонду України в Черкаській області та інші.

Діяльність Консалтингових центрів полягає не тільки у наданні високоякісних професійних та інформаційних консультацій з питань що виникають при веденні бізнесу, а і як запорука плідної співпраці в майбутньому, як з роботодавцями, які в подальшому будуть створювати нові робочі місця і приймати участь в активній політиці зайнятості

Результати роботи консалтингових центрів в Черкаській області з початку 2019 року

 

№ з/п Назва базового ЦЗ Кількість створених ЦРП Проведено групових заходів Кількість наданих консультацій
1 Смілянський МРЦЗ 1 334 365
2 Уманський МЦЗ 1 585 609
3 Черкаський МЦЗ 1 1201 1201
ВСЬОГО 3 2120 2175

 

Про це інформують фахівці відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.