Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії бюджету Зорівської сільської об’єднаної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності Зорівської сільської ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 428 тис. грн.

Нараховані та виплачені в завищених розмірах надбавки за престижність праці педагогічним працівникам, доплати за перевірку зошитів, до мінімальної заробітної плати призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 190 тис. грн, наслідком чого стали зайво сплачені внески до державних цільових фондів на суму понад 50 тис. грн.

Окрім того, через завищення підрядними організаціями вартості та об’ємів підрядних робіт Сільська рада зайво перерахувала цим організаціям 45 тис. грн.

Аудиторами встановлено, що видатки на придбання продуктів харчування для дітей в ДНЗ покривалися коштом спеціального фонду менше ніж на 40%, чим не дотримано вимоги законодавства та, як наслідок, призвело до покриття Установою коштом загального фонду кошторису видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, які необхідно проводити за рахунок коштів спеціального фонду, на загальну суму 62 тис. грн.

Під час проведення суцільної інвентаризації основних засобів, необоротних активів та запасів оприбутковано матеріальні цінності на суму понад 40 тис. грн, які не перебували на обліку сільської ради.

За недотримання вимог законодавства з фінансових питань 8 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії повідомлено правоохоронні органи.

Про це інформують у пресслужбі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.