Читачі Економіки сьогодення цікавляться:

“Якщо перебуваю на обліку у службі зайнятості у м.Черкаси, але планую переїхати на постійне місце проживання до столиці. Чи потрібно мені самостійно подавати документи у Київський центр зайнятості, чи це зроблять автоматично?”

Як пояснили фахівці юридичного відділу обласного центру зайнятості, що відповідно до пункту 29 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018 №792, у разі бажання зареєстрованого безробітного здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги в іншому центрі зайнятості така особа подає до обраного центру зайнятості відповідну заяву.

З дня подання такої заяви реєстрація у попередньому центрі зайнятості, в якому особа набула статусу безробітного та отримувала соціальні послуги і матеріальне забезпечення, припиняється.

Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості, до якого він звернувся, здійснюється на наступний день після подання відповідної заяви.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.