Днями відбулася робоча зустріч директорки Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяни Кондратенко з керівником Мокрокалигірського психоневрологічного будинку-інтернату Іваном Мартиненко.

Під час конструктивного діалогу керівники обговорили кадрові потреби установи та шляхи укомплектування персоналу. Наразі інтернат має гостру потребу в кадрах на посади: «соціальний працівник» та «електрик».

Також у ході зустрічі сторони узгодили шляхи подальшої співпраці та участь роботодавця у масових заходах служби зайнятості.

«Служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці»,- коментує директорка філії Тетяна Кондратенко.

Про це інформують у Катеринопільській районній філії обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.