Відповідні зміни у попереднє рішення міської ради ”Про затвердження норм витрат на проведення спортивно-масових заходів міського рівня, підготовку та участь спортсменів в обласних та всеукраїнських змаганнях” цього тижня затвердив виконавчий комітет. Про це інформує преслужба Черкаської міської ради.

За словами міського голови Анатолія Бондаренка, головною метою такого кроку є посилення  соціального захисту наших спортсменів, тренерів та інших учасників спортивних заходів, забезпечення якісного проведення змагань місцевого рівня та створення належних умов для підготовки спортсменів до міських, обласних, державних і міжнародних змагань.
– Спортсмени та  їх тренери є тими людьми, які прославляють Черкаси на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Це – наша гордість, наш потенціал і наше майбутнє. Тому міська влада  зі свого боку працює над  створення належних умов для їх повноцінного розвитку та досягнення високих результатів. Така фінансова підтримка спортсменів та їх тренерів є лиш частиною  відповідної роботи, – зауважив міський голова
Мова йде про збільшення граничних грошових добових норм витрат на забезпечення харчування учасників спортивних заходів, а також – для нагородження переможців, призерів спортивних змагань в командних та індивідуальних видах спорту.

 

Від admin

Коментарі закриті.