Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня- жовтня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 35,6 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 76 управлінських рішень. Об’єкти контролю врахували і проінформували про впровадження 118 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 33 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 16 досудових розслідувань. Пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення вимог бюджетного законодавства, у 19 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 122 протоколи про адміністративне правопорушення, 48 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, звільнено 3 посадових осіб об’єктів контролю.

 

 

Прес-служба Управління Північного офісу

Держаудитслужби в Черкаській області

Від admin

Коментарі закриті.