Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який водночас є головою регіонального відділення Асоціації міст України, провів у Черкасах чергові загальні збори АМУ за участю народного депутата від Черкащини Сергія Нагорняка.

По закінченню засідання круглого столу, де очільники міст і селищ Черкащини та представником парламенту обговорили найболючіші для місцевих громад питання щодо бюджету 2020, гості Черкас мали нагоду на власні очі побачити переваги децентралізації 2016-2017 років на прикладі ремонту доріг в обласному центрі. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Зокрема, членам АМУ та народному депутату міський голова Черкас презентував оновлену вулицю Героїв Дніпра як приклад того, як потрібно реконструювати вулиці.

– Відремонтувати цю дорогу, як і багато інших важливих для Черкас вулиць, зокрема бульвар Шевченка, Надпільну, Сумгаїтську, ми мали змогу виключно за кошти бюджету розвитку. Найбільшим він був у 2016-2017 роках, тобто відразу після впровадження децентралізації. Вулицю Героїв Дніпра ми почали реконструювати в 2016 році, щойно я став міським головою Черкас. Нині вона готова на 95%. Дорожнє покриття виконано із застосуванням новітніх технологій. На вулиці облаштовано острівці безпеки для пішоходів, 6 автопавільйонів і автобусних майданчиків, широкі тротуари та велодоріжку загальною протяжністю більше 2 км. Розмітка на пішохідних переходах та велодоріжках нанесена з використанням холодного пластику, а паркани та стовпи для освітлення всієї вулиці виготовлено за допомогою методу холодного цинкування. Такі елементи вуличної інфраструктури прослужать місту не менше ніж півстоліття. У такому ж стилі буде реконструйовано і вулицю Сумгаїтську, – розповів Анатолій Бондаренко.

Від admin

Коментарі закриті.