У Черкаській області працівники сільськогосподарської галузі є затребуваними. Про це інформують у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Так, з початку поточного року від місцевих роботодавців надійшло 10774 вакансії, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 10272 вакансії. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні.

На сьогодні шукають роботу за цією професією 2236 осіб. У переважній більшості вакансії плодоовочівник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, садовод, оператор машинного доїння, свинар, тваринник, птахівник, фермер, оператор тваринницьких комплексів надходили від ПрАТ «Миронівська птахофабрика», СТОВ «Птахоплемзавод «Коробівський», філії Ватутінська ПАТ «Агрохолдинг Авангард», сільськогосподарського підприємства ТОВ «Надія». дочірнього сільськогосподарського підприємства «Агрокомплекс», фермерських господарств «Базис», «Степ», приватного підприємства «Регіон плюс» та  інших.

У вакансіях, що надходили від роботодавців до обласної служби зайнятості, середня заробітна плата відповідних фахівців становила 6,5 тис. грн.

Від admin

Коментарі закриті.