Столичне життя напрочуд насичене та яскраве і тут можна зустріти чи не на кожному кроці якісь концерти, вистави, шоу на будь-який смак. Однією з найпопулярніших та престижних концертних майданчиків є Stereo Plaza.

Саме там досить часто проходять різноманітні події: від майстер-класів і форумів до гучних концертів. Майданчик оснащений гарною контрольно-пропускною системою, тому ви можете не перейматись за свою безпеку. Також у будівлі налаштована добра вентиляційна система, що підвищить комфорт під час перебування там. У приміщенні є декілька барних стійок, тому кожен бажаючий зможе без зайвих зусиль вгамувати спрагу або випити смачний коктейль, навіть якщо зал буде забитий вщент. У Stereo Plaza також є місця підвищеного комфорту, які знаходяться на другому поверсі. Чи варто казати про якісно налаштовану звукову систему? Саме тому тут полюбляють як виступати зірки різного масштабу, так і приходити відвідувачі. Для кожного Stereo Plaza буде комфортною та приємною.

То ж які з виконавців для своїх виступів обрали саме цей концертний майданчик та з радістю чекатимуть зустрічі із шанувальниками своєї творчості?

На початку грудня український рок-гурт O.Torvald представить публіці свою нову барабанщицю Hebi та неймовірний лайв-концерт. З Женею Галичем та його командою ніколи не буває сумно і приємні емоції після концерту ще довго грітимуть ваші душі.

6 грудня своїми правдивими та різкими текстами Noize MC пояснить, чи варто жити так, щоб було “Все как у людей”. Кожна його пісня – окрема історія, сповнена життєвого досвіду, гумору, влучних метафор та правди, яка хоч і ріже по живому, але завжди потрапляє у ціль.

Також зустрічайте у Stereo Plaza реп-виконавця зі світовим ім’ям Tyga. Підкорювач вершин багатьох престижних музичних чартів розкаже вам, як зробити своє життя по-справжньому смачним, тобто “Taste”. Саме його кліп з такою назвою б’є по переглядам усі рекорди в YouTube.

Stereo Plaza підготувала для вас ще багато приємних сюрпризів. Більш розширений список виконавців ви можете переглянути за посиланням: https://ticketsbox.com/stereo-plaza/. До речі, там одразу можна і придбати електронні квитки.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.