Нерухомість збанкрутілого Черкаського агротепличного комбінату, який знаходиться на землях Руськополянської ОТГ у с.Геронимівка, викупило ТОВ «Торговий дім» Інвест Будконтракт». З жовтня це підприємство сплачує податки за оренду землі комунальної власності до сільського бюджету.

Про це інформує газета “Сільські обрії“.

Нагадаємо, влітку поточного року Держгеокадастр Черкаської області передав всі землі, які знаходяться за межами населеного пункту, в адмінмежах Руськополянської ОТГ, у розпорядження громади. Серед них і землі, які використовувались колишнім ЗАТ «Черкаський агротепличний комбінат», що вже тривалий час не працює та не сплачує податків до сільського бюджету за оренду землі.

Щоб з’ясувати подальшу долю агротепличного комбінату та земель, які він орендує, 20 вересня громада на сесії Руськополянської сільської ради провела перемовини з представниками ТОВ «Торговий дім» Інвест Будконтракт». Це підприємство планує повністю переобладнати та відновити роботу колись потужного комбінату. Відтак, 7 жовтня 2019 р. між Руськополянською сільською радою та ТОВ «Торговий дім» Інвест Будконтракт» підписаний договір оренди землі комунальної власності, де знаходяться його будівлі та споруди, завдяки чому бюджет об’єднаної громади отримає додаткові надходження.

В громаді очікують, що після відновлення роботи комбінату з’являться нові робочі місця, а отже, й надходження від ПДФО, який нині є основним у структурі бюджету громади.

Від admin

Коментарі закриті.