Чотири золотих , дві срібних, одну бронзову медалі та дві нагороди в Абсолютній Світовій першості приніс у скарбничку Чорнобаївських  «ВІКІНГів» виступ на  Кубку Євразії 2019 GPA / IPO з пауерліфтингу та окремих вправ, який цими вихідними відбувся в Києві. До головної події року пауерліфтери готувалися з початку сезону.

Зізнаються, що завдання було нелегким, адже випробувати свої сили на міжнародні змагання приїхало чимало справжніх професіоналів з України, США, Білорусі, Болгарії, Грузії, Туркменістану, Кіпру, Латвії, Ірану та Азербайджану, загалом 204 спортсмена, які змагалися у 284 номінаціях. А би стати кращими, й виграти чемпіонські трофеї у деяких вікових та вагових категоріях розгорілась небувала конкуренція. Та ніякі перипетії не стали на перешкоді  іменитим Чорнобаївським спортсменам. Неймовірний позитив і надзвичайні емоції  допомагали їм досягати своїх найкращих результатів. Вони вкотре підтвердили свою майстерність та здобули такі нагороди:

 Валентин Гонтар, капітан СК «ВІКІНГ» – пауерліфтинг до 75 кг – 1місце (сума 670 кг);

по вправах : присідання (265) кг, жим (145) кг, станова тяга (260) кг.

– пауерліфтинг Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) 1 місце;

– двоборство до 75 кг – 1 місце (сума 405 кг);

– двоборство Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 1 місце;

 Олексій Жадько – пауерліфтинг до 100 кг. – 3 місце (сума 590 кг.);

по вправах : присідання 210 кг, жим 135 кг, станова тяга 245 кг.

 Ярослав Слуцький – пауерліфтинг до 82,5 кг (Teeneger 18-19) – 1 місце (сума 470 кг);

– по вправах : присідання 162.5 кг, жим 115 кг, станова тяга 192,5 кг.

Вюгар Гаджиєв – жим штанги лежачи до 90 кг – 2 місце (157,5 кг);

Марія Карпич – підйом штанги на біцепс до 56 кг (Teeneger 16-17) – 2 мiсце (35 кг);

Віта Зоря – підйом штанги на біцепс до 67,5 кг (Teeneger 13-15) – 1 мiсце (40 кг);

Звісно, свій великий внесок у цей успіх команди зробив президент клубу Григорій Душейко, один з постійних спонсорів і меценатів проведення кубків та чемпіонатів з пауерліфтингу, всеукраїнського і світового рівня.  За його організаційної підтримки всі бажаючі діти та молодь з  двох районів Чорнобаївського та Золотоніського мають змогу тренуватися у спортивному клубі «ВІКІНГ» та їздити на змагання різних рівнів. А виконання таких зобов’язань потребує чималих витрат.

Отже, для вікінгівців, які стали чемпіонами та призерами Кубку Євразії ця важлива перемога є чудовим джерелом енергії для подальшої реалізації наступних проектів,бажання рухатися вперед, досягати нових цілей разом з президентом клубу пропагуючи здоровий спосіб життя.

-Дякуємо що ви з нами, Григорію Петровичу, – дружно заявляють силачі спортивного клубу .- Вірте в нас і ми вас не підведемо.

                                                                                     

  «Розділяю радість усіх, хто долучився до цієї непересічної події у спорті, яка надасть потужного імпульсу у популяризації та пропаганді здорового способу життя, – сказав  Григорій Душейко  . -Сьогодні ми зібралися у  період великих викликів і змін, але разом з тим це дуже величний  і визначальний для України час. Переконаний, що проведення таких заходів у час коли в країні триває війна дозволяє відволіктися нам від проблем та негараздів сьогодення і чітко зрозуміти, що після тріумфального завершення військових дій, в подальшому мають бути перемоги тільки спортивні».

Григорій Петрович подякував організаторам Кубку Євразії за можливість спортсменам з Черкащини, зокрема спортивному клубу «ВІКІНГ» позмагатися із світилами пауерліфтингу з інших країн, аби зрозуміти, як і куди їм рухатися далі, щоб стати чемпіонами серйозних міжнародних заходів.

Ніна Семенова

Від admin

Коментарі закриті.