У рамках Другого українського індустріального тижня (ДУІТ) з 4 до 15 листопада в Україні відбулися регіональні заходи. До них Черкащина долучилася вже вдруге, повідомляють у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Так, 15 листопада у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл на тему: “#UAIndustryWeek2019: Черкащина”. У цей же час провели навчальні тренінги з експорту для бізнесу, участь у яких взяли близько 30 представників бізнесових кіл, виробників експортоорієнтованої продукції.

Цьогорічна регіональна дискусія була присвячена питанням:

– стимулювання експорту;

– смарт-спеціалізація/кластерізація/індустріальні парки;

– участь вітчизняних виробників у міжнародних ланцюгах доданої вартості.

Під час круглого столу учасники заходу обговорили питання нарощування експортного потенціалу регіональних виробників, створення та розвитку індустріальних парків на Черкащині.

На тренінгах спікери Михайло та Аркадій Лесняки, засновники OUTVED International Trade Agency, розповіли про особливості та специфіку роботи на міжнародних ринках: що потрібно для ефективного запуску та управління експортом, правила міжнародних розрахунків та розглянули питання запобігання ризикам у міжнародній торгівлі.

На думку учасників, під час заходу відбувся якісний та корисний діалог щодо існуючих перешкод до індустріального розвитку, стимулювання використання сучасних підходів до підвищення конкурентоспроможності регіональних промислових підприємств та стимулювання експортної діяльності.

Представлення та обговорення результатів проєкту ДУІТ відбудеться на Підсумковому форумі 4 грудня 2019 року в рамках щорічного форуму «Нова індустріальна політика».

Від admin

Коментарі закриті.