15 листопада 2019 року заступник міського голови свободівець Юрій Ботнар оприлюднив макети, на яких зображено нову святкову ілюмінацію та декорації, що свободівці пропонують розмістити в центрі Черкас на різдвяно-новорічні свята. Про це пише Дзвін.

Напередодні департамент освіти та гуманітарної політики Черкас зробив опитування серед містян та поцікавився, яку ялинку вони хочуть: живу чи штучну. Директор департаменту свободівець Сергій Воронов повідомив, що 83% опитаних обрали другий варіант.

— Нова штучна ялинка, збереже кількасот маленьких деревець та дасть можливість економити в наступні роки, адже її можна буде використовувати багато разів. Нова феєрична ілюмінація, об’ємні літери і цифри, підсвічена символіка міста, куля-альтанка та тунель — усе це вже незабаром подарує містянам святкові емоції, а черкаські інстаграм та фейсбук наповнить новими світлинами! Дякуємо платникам податків за можливість перетворити середмістя Черкас на різдвяну казку! Запасаймось новорічним настроєм, обліпиховим чаєм та сподіваємось на справжню святкову м’яко-сніжну погоду, – говорить Юрій Ботнар.

Від admin

Коментарі закриті.