Відповідно до ухваленого парламентом Законопроекту №2144 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», у 2020 році продовжиться практика зарахування до місцевих бюджетів 13.44% надходжень від акцизного податку на пальне.

Загальний прогнозований обсяг коштів, які отримає за цим надходженням міський бюджет Черкас, становитиме близько 80 млн грн. В разі, якщо б, як і планувалось, акцизний податок на пальне був вилучений з місцевих бюджетів – це мало б, без перебільшення, згубні наслідки, стверджує міський голова Анатолій Бондаренко.
Паливний акциз є одним з істотних джерел наповнення місцевих бюджетів, і його адміністрування і використовування центральним бюджетом стало б великою втратою. Цей податок сплачує кожен кінцевий споживач, заправляючись на АЗС. І досвід попередніх років показав ефективність його адміністрування саме місцевою владою, яка, зрозуміло, була зацікавлена в отриманні місцевих прибутків, і тому старанно блокувала потоки контрабандного й контрафактного палива на заправках.
«Здоровий глузд переміг! Вітаю мудре рішення, і дякую всім колегам з Асоціації міст України, чия наполегливість і твердість позиції допомогли відстояти адекватний підхід до розподілу бюджетних коштів», – зазначає Анатолій Бондаренко.
Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Від admin

Коментарі закриті.