Представники данської компанії «Spectre» планують на Черкащині створити високотехнологічне швейне виробництво. Про це йшлося під час зустрічі з делегацією з Данії у Черкаській ОДА.

Як розповів співвласник компанії «Spectre» Єспер Клаусен, на сьогодні є бажання розширити виробництво, але не вистачає людського ресурсу. Тому і планують одне із підприємств розташувати в Україні, аби забезпечити виконання обсягів замовлень.

– Ми плануємо створити виробництво на 30-50 робочих місць із можливістю розширення до 300 за наявності відповідних фахівців. Адже наше виробництво – високотехнологічне із так званих «розумних тканин», це одяг для альпінізму і т.д. Потрібні і швеї, і конструктори, ІТ-фахівці, механіки. Кадровий потенціал Черкаського регіону для нас дуже важливий, – говорить співвласник компанії.

Додає, шо «Spectr» забезпечує не лише європейські стандарти процесу виробництва, а й високу соціальну відповідальність:

– Всі фабрики сертифіковані згідно міжнародних стандартів, в тому числі і високі умови праці, враховується безпека навколишнього середовища. Мова йде про стандарти, які вимагають і перевіряють замовники. Тож дотримання їх – і наша зацікавленість як авторитетної компанії.

Інвестори мають дві перспективні моделі розвитку бізнесу – знайти локального партнера, на базі якого можна створити виробництво та збільшувати потужності, або ж пошук окремого приміщення, де створюватимуть фабрику з нуля.

У свою чергу голова керівництво Черкаської ОДА запевнило представників компанії у підтримці з боку обласної влади.

За словами керівника обласного Центру зайнятості Григорія Дендемарченка, підготовку кваліфікованих кадрів за швейним напрямком в області здійснює 4 заклади професійно-технічної освіти (в містах Черкаси, Золотоноша, Умань, Монастирище), які щорічно готують близько 200 спеціалістів (з них в м. Черкаси близько 100 осіб).

Окрім зустрічі із обласною владою, представники Данії відвідали кілька профільних підприємств. Також для ознайомлення було запропоновано на вибір перелік вільних пристосованих для фабричного виробництва приміщень, які розташовані у Золотоніському та Чигиринському районах та Черкасах.

Про це інформують у Черкаській облдержадміністрації.

Від admin

Коментарі закриті.