Днями фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели виїзний профорієнтаційний захід для учнівської молоді Степанецького відділення ДНЗ «Канівське вище професійне училище». Участь у заході взяли понад 30 юнаків та дівчат.

Спілкуючись з молоддю, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко, зазначила, що: «Скоро розпочнеться ваша професійна кар’єра і від того на скільки відповідально ви поставитесь до опанування фахових умінь, буде залежати її подальший успіх».

Під час заходу учням навчального закладу презентували послуги служби зайнятості та звернули увагу на можливість використання нових електронних сервісів, які знаходяться на офіційному вебсайті Державної служби зайнятості «Єдине соцільне середовище зайнятості». Можливість отримувати інформацію про актуальні вакансії по всій Україні викликала особливе зацікавлення.

Учні дізналися про такий спосіб самопрезентації, як відеорезюме. Зокрема, Ольга Бровко наголосила, що відеорезюме – відмінний сервіс заявити про себе роботодавцю і виділитися серед ряду претендентів на бажану посаду.

Зустріч пройшла у форматі продуктивного діалогу. Наприкінці заходу молоді люди висловили свої враження та подякували фахівцям міськрайонної філії за цікавий, незвичний та змістовний захід.

Про це інформує Канівська міськрайонна філія обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.