Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»  розповів керівник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць, повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

За його словами,  минув майже рік, як до їх управління  надійшло звернення від адміністрації поліклініки по вул. Чорновола, 1 з проханням демонтувати незаконний кіоск, встановлений самовільно без жодних дозвільних документів на території зазначеного закладу.
Це скандально відома споруда за адресою вул. В. Чорновола, 1, де продають алкоголь й тютюнові вироби, що відповідно до Закону заборонено робити на території навчальних і медичних закладів.
Станіслав Коломоєць зауважує, що в результаті перевірки виявлено, що ліцензії, видані на фізичну особу-підприємця,  на адресу Чорновола, 3 не відповідають дійсності. Оскільки згідно з викопійовкою  та геопорталу такої адреси в Черкасах взагалі не існує.
– Колишнє керівництво інспекції ігнорувало цю проблему, але довго так  тривати не могло. На сьогоднішньому виконкомі я підняв питання про демонтаж споруди з голосу – і члени комітету мене підтримали. Вже скоро з території поліклініки зникне цей розплідник алкоголю і тютюну.   Переконаний, що таким спорудам точно не місце поблизу лікувальних закладів, – наголосив Станіслав Анатолійович.
А також розповів, що сьогодні виконком ухвалив рішення й про демонтаж незаконних споруд за адресами вул. Смілянська, 33, та бул. Шевченка, 409. Крім цього – визначив Станіслава Коломійця  головою робочої групи «З впорядкування території міста Черкаси».

Від admin

Коментарі закриті.