Туристичний кластер “Західна Черкащина” бере на себе зобов’язання вирішити питання збереження Майстерні Діда Панаса і Тараса, яка розташовувалася в Умані і нещодавно була ліквідована. Про це повідомляють організатори ТК “Західна Черкащина“.

“На території Туристичного кластеру “Західна Черкащина” є безліч цікавих атракцій для гостей і мешканців. Звісно ж, найбільшу кількість цікавинок зосереджено в Умані. Однією з таких атракцій була Майстерня Діда Панаса і Тараса, яка знаходилася на території Державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань”.

 Майстерня була місцем обов’язкового відвідування під час екскурсії містом, тут було цікаво і дітям, і дорослим. Ми організовували екскурсію до Майстерні для всіх поважних гостей наших заходів – учасників І Туристичного форуму Умані, Туристичного ярмарку “Західна Черкащина”, німецького експерта з питань туркластерів Ганса-Ульріха Трозієна, тощо.

Так сталося, що через низку обставин Майстерню біло ліквідовано, а всі угоди з “Дідом Панасом” (Миколою Дехтярчуком) розірвано. Не будемо деталізувати, адже ДІАЗ “Стара Умань” є одним з партнерів нашого Туркластеру.

Тим не менш, на нашу думку, Умань позбулася однієї з найяскравіших туристичних інтерактивних атракцій. Але ж, територія ТК “Західна Черкащина” – це не тільки місто Умань, а ще 8 районів області! Основною метою нашої діяльності є захист прав учасників Туркластеру і збільшення обсягу загального турпотоку. Отже, ми беремо на себе зобов’язання вирішити питання збереження Майстерні. Маємо декілька варіантів і запропонуємо пану Дехтярчуку найкращі з них. Слідкуйте за новинами”, – пишуть організатори.

Від admin

Коментарі закриті.