Верховна Рада ухвалила Закон про внесення змін до деяких законів України у зв’язку із відокремленням діяльності з транспортування природного газу. Депутати підтримали поправки представників фракції «Батьківщина», які дозволять зберегти українську газотранспортну систему в державній власності та захистять її від подальших спроб приватизації.

“Згідно з прийнятим законопроектом, ГТС та лінії електропередач не можуть бути приватизовані, продані та передані в управління, в оренду чи концесію. Віднині будь-які маніпуляції з ними – неможливі”, – заявила Юлія Тимошенко.

 Лідер «Батьківщини» окремо подякувала депутатам від фракції «Слуга народу» «за плідну спільну роботу і державницьку позицію в інтересах людей».

За  словами Юлії Тимошенко, прийняте рішення дозволило зберегти національну власність, а також довело, що нинішній парламент – це «колосальна сила, здатна змінити життя країни на краще».

Зайвим свідченням цього слугує і той факт, що фракція «Батьківщина» домоглася проведення парламентських слухань на тему «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення». Вони відбудуться у залі у Верховній Раді 4  грудня 2019-го року.

У «Батьківщині» переконані, парламентські слухання мають стати лише першим кроком в цивілізованому обговоренні земельного питання. Остаточне рішення щодо того, чи варто продавати вітчизняні чорноземи, може бути ухвалено лише на всеукраїнському референдумі.

“Ці дві перемоги партії «Батьківщина», які були б неможливі без підтримки депутатів з інших фракцій, доводять, що нинішній парламент спроможний змінити життя країни на краще”, – зауважила лідер біло-сердечних.

Від admin

Коментарі закриті.