Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводять активну просвітницьку діяльність з пошукачами щодо створення резюме, дають поради як себе успішно презентувати на співбесіді та створити відеоролик. Про це інформують у Тальнівській районній філії обласного центру зайнятості.

Завдяки відеорезюме роботодавець може побачити реального претендента на вакантну посаду і протягом 1-2 хвилин скласти перше враження, відчути манеру спілкування, поведінки, характер та оцінити перспективність, уміння висловлювати думки і презентувати себе. Саме таий сервіс підвищує швидкість працевлаштування шукачів роботи.

На думку виконувачки обов’язків директора філії Наталії Слободян, відеорезюме – найефективніший спосіб презентувати себе роботодавцю!

Яскравим прикладом успішного працевлаштування завдяки сервісу «Відеорезюме» є досвід Лілії Партоліної. Дівчина у березні цього року закінчила Черкаський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького за спеціальністю «Психологія» та отримала кваліфікацію «Психолог». Під час перебування на обліку в службі зайнятості, безробітна брала активну участь у семінарах з техніки пошуку роботи, отримувала поради щодо ефективного спілкування з роботодавцями, дізнавалася про сучасні методи взаємодії з потенційними роботодавцями.

Враховуючи поради фахівців філії, Лілія відзняла власне резюме та направила його потенційним роботодавцям, і результат не змусив довго себе чекати. Дівчині невдовзі запропонували роботу.

На цей час Лілія працевлаштована на постійне робоче місце у Тальнівський районний сектор Державної установи Центр пробації в Черкаській області на посаду фахівця І категорії. Колишня безробітна залишилась задоволеною співпрацею із службою зайнятості, оскільки працює за фахом та відповідно до власних побажань.

Від admin

Коментарі закриті.