Нещодавно у Шполянській міській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 закінчили ремонт стелі у навчальному кабінеті для першокласників. Про це зазначила  директор школи Світлана Сотник.

Керівниця розповіла за давно існуючу проблему — протікання шкільної покрівлі, яка роками не вирішувалась і призвела до виникнення плісняви на стелях шкільних кабінетів. В минулому році за кошти міського бюджету у школі №5 почали ремонтні роботи, видалили зони із грибком та пліснявою, провели шпаклювання, для декору все це зашили підвісною стелею «Армстронг». Першочергово відремонтували два кабінети, де проблема стояла найгостріше. Цьогоріч роботи продовжили і оновили стелі ще у двох класних кімнатах, на поточний ремонт яких витратили майже 37 тис. грн.

Пліснява та грибки у закладах освіти, це явище не лише не приємне,  це також пряма загроза здоров’ю учнів і працівників закладу, тому у міській раді до таких проблем ставляться із особливою увагою і вирішують першочергово.

Крім того, у міській ЗОШ №5 розпочали ремонт зовнішньої стіни господарчого приміщення, яка повністю зруйнувалась. Наразі проводиться укріплення (укладання відмостки) з подальшим відновленням.

Від admin

Коментарі закриті.