Канівське комунальне підприємство «Місто», що займається, в тому числі, санітарною вирізкою дерев, забезпечувало малозабезпечені категорії громадян відходами деревини у вигляді дров для опалення осель. Як іфнормує РіднийКрай, про це повідомляють у міській раді.

Протягом останніх років, послуга набула значної популярності. Ще б пак, на ринку машина дров сьогодні коштує до 5 тис.грн. А тут безкоштовно, та ще й привезуть до самої оселі. Однак кількість пільгових категорій, які можуть претендувати на допомогу у вигляді дров, розширилась. Зокрема, додалися учасники бойових дій у зоні АТО. Відповідно збільшилась і кількість заяв, що надходять на ім’я міського голови. Відтак, постала необхідність упорядкувати систему надання натуральної допомоги.

Для цього 30 жовтня ц.р. члени виконкому зібралися на позачергове засідання виконкому, в ході якого ухвалили низку рішень щодо надання допомоги малозабезпеченим громадянам Канева у вигляді відходів деревини.

Так, зокрема, учасники засідання затвердили Положення про порядок надання натуральної допомоги (безкоштовне виділення дров) та склад комісії по розгляду звернень на їх отримання, встановили і об’єм натуральної допомоги в обсязі 4,3 м куб. дров. Ухвалене рішення передбачає, що відтепер особи, яким виділено дрова, мають оплатити транспортні витрати, понесені  підприємством, або ж зможуть забрати їх самостійно з місця складування.

Також в ході засідання було затверджено перелік громадян, яким передбачається надання допомоги у вигляді відходів деревини (стовбури та скелетні гілки). Розглянувши всі 15 заяв, які надійшли з проханням про виділення дров останнім часом, комісія вирішила задовільнити 14 заяв (це громадяни, що належать до пільгових категорій – учасник бойових дій, почесний громадянин міста, особа з інвалідністю, багатодітна родина, малозабезпечені тощо). Одному заявнику було відмовлено як такому, що не проживає за вказаною адресою.

Від admin

Коментарі закриті.