Будівництво ще трьох мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту погодили в області. Візьмуться за їхнє будівництво у Золотоноші, Єрках та Кам’янці. Відповідне рішення сьогодні ухвалила комісія облдержадміністрації з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Про це інформує пресслужба Черкаської облдержадміністрації.

Нагадаємо, області з держбюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків, відповідно до постанови КМУ №571 від липня цього року, розподілили 5,7 млн грн субвенції. Свої 50% фінансування проекту будівництва мають передбачити з місцевих бюджетів. У середньому вартість одного мультифункціонального майданчика сягає 1,2-1,5 млн грн.

– Розвиваючи спортивну інфраструктуру, ми інвестуємо у майбутнє наших дітей, їхнє здоров’я, – каже перший заступник очільника області Борис Лебедцов. – Тож зараз маємо оперативно відібрати тих, хто готовий у співфінансуванні з держбюджету будувати у себе мультифункціональний спортивний майданчик. Наразі ми вже відібрали сім охочих. Розглядаємо ще декілька варіантів. Спільно з профільним управлінням продовжуємо плідно працювати у цьому напрямку, аби до кінця року освоїти таку «спортивну»  субвенцію.

Від admin

Коментарі закриті.