Фінальні питання перед здачею в експлуатацію амбулаторій обговорили в облдержадміністрації. Зокрема акцентували увагу на закупівлі наборів медичного обладнання. Заступник голови облдержадміністрації Віктор Карпенко під час зустрічі з підрядниками запропонував, аби все придбане обладнання було типовим для усіх амбулаторій та відповідало вимогам профільного міністерства.

Про це інформує пресслужба облдержадміністрації.

Основна мета обласної влади – гарантувати забезпечення амбулаторій якісним медобладнанням. Адже йдеться про його функціональність для людей.

– Наша мета – ввести в експлуатацію амбулаторії, в які б лікарі могли зайти і відразу ж працювати, – каже заступник очільника області. – Ключовим тут є питання медичного обладнання. Оскільки, на моє переконання, як і самі амбулаторії, збудовані за типовим проектом Мінрегіону, воно має бути ідентичним для всіх. Ми проводимо роботу в цьому напрямку: ведемо перемовини з підрядниками, постачальниками. Адже якісне обладнання в новозбудованих амбулаторіях – найосновніша вимога насамперед майбутніх пацієнтів.

Нагадаємо, в області добудовують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини. З них 9 – групової практики та 12 – монопрактики. Крім того, в області вже закупили автомобілі для медпрацівників амбулаторій.

Від admin

Коментарі закриті.