Терміново підготувати та винести на громадське обговорення проект міського бюджету на 2020 рік – таке доручення щойно дав міський голова Анатолій Бондаренко на нараді з керівниками всіх структурних підрозділів Черкаської міської ради.

– До нового року міська рада має ухвалити бюджет Черкас з бюджетом розвитку. Тож необхідно пришвидшити роботу з підготовки проекту цього документу, аби вийти на узгоджений варіант з виконавчим комітетом та депутатським корпусом, – наголосив Анатолій Васильович.

Водночас додав, що у відповідному проекті необхідно закласти кошти на закупівлю камер відеоспостереження, аби контролювати безпеку в місті. А також – пропорційно передбачити кошти на кожну комунальну установу міста. Приміром, по одному мільйону гривень – на кожну школу та по 500 тисяч на кожен дитсадок. Аналогічно – по лікарнях та поліклініках, закладах культури, спорту, соціального захисту тощо.

Акцентував увагу міський голова і на комунальній галузі, зокрема, питанні вивезенні великогабаритного сміття в місті. За його словами, якщо найближчим часом ситуація у цьому напрямку не вирішиться, то міська влада піде шляхом кардинальних дій щодо зміни умов та організації, яка надалі здійснюватиме відповідну роботу.

У свою чергу заступник міського голови Ігор Волошин запропонував за сприятливих погодних умов у найближчі дні провести загальноміський день благоустрою із залученням працівників усіх комунальних установ, Черкаської міської ради, підприємств та організацій міста, а також всіх небайдужих містян, що й було підтримано.

Наступного року, на переконання Анатолія Бондаренка, необхідно також продовжити роботу з капітальних ремонтів та спорудження нових об’єктів міської інфраструктури: доріг, тротуарів, освітлення, закупівлю обладнання та матеріалів для лікарень і шкіл тощо.

– Черкаси мають розвиватись, ставати кращими, комфортнішими та безпечнішими для наших жителів та гостей міста. Тож головний фінансовий документ, за яким Черкаси житимуть наступного року, повинен відповідати таким напрямам, а не бути бюджетом «проїдання», – відзначив Анатолій Васильович.

Під час наради міський голова також доручив усім присутнім директорам департаментів активізувати роботу щодо перегляду існуючих видатків по кожному з напрямків бюджету 2019 року, аби до кінця поточного року завершити усі розпочаті роботи по міським об’єктам та погасити існуючі заборгованості.

Від admin

Коментарі закриті.