Шляхопровід через залізничну колію в Христинівському районі реконструювали на 95%. Роботи мають повністю виконати до кінця 2019. Про це Суспільному повідомив заступник начальника Служби автодоріг області Денис Труденко. Цей об’єкт розташований біля села Сичівка на дорозі міжнародного значення «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка».

Поки відновлюють шляхопровід, проїзд закритий. Рух скеровано тимчасовою об’їзною дорогою, яку облаштували поруч.

Реконструкцію шляхопроводу та підходів до нього розпочали вісім місяців тому. На об’єкті розширили проїжджу частину, замінили монолітну плиту, облаштували нові опори та замінили балки, розповідає провідний інженер відділу техконтролю служби автодоріг області Віктор Стасєвич.

«Змінилися габарити моста, і старий габарит був шість а став 7,50. І ширина проїжджої частини була сім метрів, і стала 10,50».

Шляхопровід збудований в 1961 році. Зі слів заступника начальника Служби автодоріг області Дениса Труденка, споруда потребувала перебудови. На це з держбюджету спрямували 200 мільйонів гривень.

«Він не відповідав уже новим технічним характеристикам. Був у дуже ганебному стані, відповідав п’ятому критичному стану, тобто по ньому був обмежений рух великовагового транспорту. У Черкаській області, на балансі Служби автомобільних доріг перебуває 183 штучних споруди, із них 35 потребує негайного ремонту».

Денис Труденко додає: роботи з реконструкції шляхопроводу завершать цьогоріч. Тут облаштують тротуар, нове огородження, встановлять штучне освітлення мосту.

Від admin

Коментарі закриті.