Нещодавно за ініціативи Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця – магазину «Господар».

У заході взяли участь фахівці районної філії – Алла Вівчар, Віта Рибчинецька, провідний юрисконсульт Вікторія Бирко та 11 пошукачів роботи.

Під час зустрічі власник магазину Олександр Сокол розповів про історію розвитку власної підприємницької діяльності та особливості роботи магазину:

«Ми спеціалізуємось на реалізації побутових товарів, кухонних дивайсів, наборів інструментів та побутової хімії. Затребуваність таких товарів висока, тому я працюю лише з перевіреними партнерами, щоб задовольняти вимоги найвибагливіших клієнтів».

Також підприємець поінформував про потребу у продавці-консультанті. Розповідаючи про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, він наголосив про можливість стажування та навчання безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

У результаті заходу пошукачі зацікавилися можливістю стажування та домовилися про проходження індивідуальної співбесіди, інформує Монастирищенська районна філія обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.