Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – вересня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 35,2 млн грн. Про це інформує прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 69 управлінських рішень. Об’єктами контролю виконано 118 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 31 контрольного заходу, за результатами яких розпочато 16 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис. грн.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення, у 16 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 107 протоколів про адміністративне правопорушення, 45 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, звільнено 3 посадових осіб об’єктів контролю.

Від admin

Коментарі закриті.