На сьогодні в Уманському міському центрі зайнятості працює 5 кар’єрних радників.

Завдяки їхній активній роботі з початку року працевлаштовано 1010 безробітних уманчан, з них – 313 осіб з числа соціально-вразливих категорій населення. Професійним навчанням охоплено 433 безробітних громадян, до тимчасової зайнятості залучено 114 осіб.

Співпраця з пошукачем роботи передбачає ланцюжок дій, що ґрунтується на  індивідуальному підході. Кар’єрний радник ознайомлюється із загальною інформацією про особу (освіта, трудовий досвід, результати первинного профілювання, коментарі реєстраторів), складає індивідуальний план працевлаштування та перелік послуг.

При цьому фахівець пропонує лише ті послуги, що відповідають групі профілювання, а також професії та роботі, яку хоче отримати клієнт.

Також кар’єрний радник, рекомендуючи ту чи іншу посаду, повинен оцінити ризики, пов’язані з працевлаштуванням. Але ухвалює рішення та несе відповідальність за власний вибір сам безробітний.

«Співпраця кар’єрного радника та безробітного будується на взаємних зобов’язаннях особи і служби зайнятості, задля досягнення єдиної мети – працевлаштування», – коментує директор Уманського міського центру зайнятості Степан Фащевський.

Про це інформує Уманський міський центр зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.